Apie mus

Dizaino studija „SDDS“: visos interjero projektavimo bei įrengimo paslaugos. Kūrybiškumas, dėmesys detalėms ir drąsa ieškoti kitokių sprendimų – tai, kas leidžia mums tobulai įgyvendinti jūsų viziją.

Pagrindinė mūsų specializacija – gyvenamųjų ir viešosios paskirties patalpų interjeras. Teikiame plataus spektro paslaugas: nuo konsultacijų, dizaino projektų parengimo ir patalpų renovacijos iki baigtinio erdvės įrengimo su baldais, apšvietimu, buitine technika bei visais reikalingais priedais.

[ +]
Esamų klientų
[ +]
metų patirties
[ +]
šalių
Mūsų vizija

Esame smalsūs, kūrybingi ir nebijome būti ambicingi – gyvename ateitimi ir rengdami kiekvieną eskizą siekiame aplenkti laiką. Mus įkvepia sparčiai besikeičiantis pasaulis ir inovacijos, atveriančios galimybių kurti, bandyti ir atrasti. Tuo pat metu nepamirštame tradicijų: rengdami projektus atsižvelgiame pastato istorinį kontekstą ir tvarias, laikui nepavaldžias dizaino tradicijas deriname su naujomis tendencijomis.

Štai kodėl kiekvienas mūsų projektas kitoks – norime žengti pirmyn ir savo klientams pasiūlyti tai, ką mums suteikia pažangiausios šiuolaikinės technologijos, praeities įkvėpimas bei mūsų pačių kūrybiškumas.

Darbo principai

Esame kruopštūs ir reiklūs kokybei – kurdami erdvės dizainą atsižvelgiame ne tik į klientų pageidavimus, bet ir į konkretaus objekto ypatybes: pastato išvaizdą ir jo istoriją, patalpų dydį ir proporcijas, esamus architektūrinius elementus.

Pagrindinis principas, kurį taikome kiekviename projekte – paprastumo ir estetikos dermė. Ši idėja tampa viso projekto ašimi – nuo pradinių brėžinių iki galutinės apdailos iki aksesuarų parinkimo. Mūsų atspirtis – aiškios, išraiškingos formos, kurios tampa svarbiausia ir stabiliausia struktūra, suteikiančia interjerui vientisumo. Taip gimsta subalansuotas, modernus, harmoningas interjeras, tobulai pritaikytas individualioms kliento reikmėms.

Tikslas

Tikime, kad tobulas dizainas nėra vien funkcionalus, jis kuria ir jutiminę patirtį, sužadina emocijas. Ideali erdvė – tokia, į kurią visada norisi sugrįžti. Mūsų tikslas yra sukurti būtent tokią erdvę, savo projektuose harmoningai sujungus funkcionalumą, praktiškus sprendimus ir šiuolaikišką, išraiškingą estetiką.